Program pro školy

Nabídka environmentálního výukového programu pro základní školy a mateřské školy.

́ ́ DOTKNI SE KŘÍDEL z.s. ́ ́
Vážené dámy, pánové, rodiče, pedagogové, přátelé přírody, české myslivosti a tradic
mysliveckých.
Dovolujeme si Vám představit náš program, Dotni se křídel., která si klade za cíl ,povznesení a oživení pojmu sokolnictví, propagaci přírody, její ochranu a práci s mládeží.
Formou přednášek, praktických ukázek sokolnictví, přibližuje problematiku i jisté tajemno nejen českých mysliveckých tradic,myslovosti,ale i sokolnictví, na základě kterého bylo sokolnictví prohlášeno nehmotným kulturním dědictvím České republiky. Poukazuje na význam ochrany přírody, vliv člověka na naší faunu ve kterém žijeme.
Náš vzdělávací program proběhl již ve školním roce 2015 -2016 – 2017 U mnoha základních škol a mateřských školek se tento vzdělávací program setkal s úspěchem a velkým zájmem dětí . Nejen z tohoto důvodu jsme připraveni ve vzdělávacím programu pokračovat a nabídnout naše služby i v následujícím školním roce 2019 – 2020. Pro letošní školní rok se samozřejmě budeme snažit naše přednášky vylepšovat a přizpůsobovat požadavkům a připomínkám z již proběhlých akcí.Samozřejmě lze tento program přizpůsobit po domluvě potřebám jednotlivých ročníků dle věku dětí. Myslíme si, že praktická ukázka zaujme žáky a vzbudí jejich zvědavost, v neposlední řadě podpoří jejich zájem o naší přírodě.
Za absolvování a shlédnutí tohoto kulturně vzdělávacího programu účtujeme 50,- Kč za přítomné dítě.Pokud je vzdálenost a náklady na dopravu vyšší (nad 100km) učtujeme 80,-Kč za přítomné dítě.
V této ceně jsou náklady na cestovné, odměny zúčastněných lektorů, krmivo dravců a příspěvek na obnovu vybavení, potřebného při přednáškách. Program besedy je utvořen dle věku posluchačů. Pro školní děti v délce cca 1- 2 hod.
Samozřejmostí je, že všichni přítomní této besedy, jsou lektory aktivně zapojováni do programu a praktivkých ukázek.
Zájemce, kteří mají zájem se dozvědět více o tomto programu, můžeme odkázat na naše webové stránky,kde současně naleznete veškeré kontakty:
 http://dotknisekridel.cz/                      http://dotknisekridel.eu/  
nebo na Fb
stránky: www.facebook.com/Jirsovi/
V případě jakýchkoliv dotazů, připomínek a nejasností se prosím obraťte přímo na mou osobu,
tedy především na můj e-mail: myslivost-zs@seznam.cz
                                                           dotknisekridel@seznam.cz

© 2024: Dotkni se křídel z.s. | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress