Sponzorství

Žádost o podporu projektu environmentální výchovy ,ekocentra a zajištění péče o naše zvířata.

“Dotkni se křídel z.s.“

Naši organizaci velice potěšilo, že náš výukový program“ Dotkni se křídel“, výukový program zaměřený na besedy a akce s ukázkami živých dravců a sov. Nejen o České myslivosti,ale převážně o sokolnictví jako nehmotném kulturním dědictví ČR zapsané v UNESCO si vybudoval v minulých letech jakousi nepostradatelnost ve výukových programech environmentální výchovy žáků základních a mateřských škol.
Naše organizace zabezpečuje výukové programy ve školských zařízeních po celé naší republice,ve všech krajích a obcích. Tato oblast se pro velký zájem stále zvětšuje, je velice rozsáhlá a pokud naše organizace musí zajistit výukový program ve všech těchto krajích i v obcích s malotřídními školami, je to pro naši organizaci velice finančně náročné.
Opomíjím další velice nákladné záležitosti, jako je obnova výukového materiálu, obsluha živých exponátů loveckých dravců,sov, loveckých plemen psů, které jsou nepostradatelnou součástí našeho výukového programu.Dále se nachází v našem ekocetru 2 divočáci,2 koně a jiná drobotina.Dovolte mě tedy oslovit Vaší firmu, osobu či příznivce a poprosit Vás o pomoc v zajištění krmení v zimním období a tohoto výukového programu v požadovaném rozsahu.
Pokud by Vaše firma ráda pomohla s environmentální výchovou našich dětí, určitě budeme velice rádi. Na oplátku může naše organizace prezentovat Vaši firmu, jako podpůrce tohoto výukového programu na školách a to jak přímo na školách a různých společenských akcích, tak při komentářích do sociálních sítí a medií s celorepublikovou a místní publicitou.
Pokud by jste měli zájem o navázání spolupráce nebo se dovědět více informací o organizaci, rádi veškeré vaše dotazy zodpovíme na našem e-mailu: dotknisekridel@seznam.cz .
Veškeré informace o práci naší neziskové organizace se dozvíte na našich dotknisekridel.cz nebo FB stránkách Dotkni se křídel z.s. (https://www.facebook.com/Jirsovi)
Dovolujeme si Vás požádat o podporu naších ukázek a besed.
Budeme vděční za jakýkoliv finanční dar,nebo jiné propagační materialy,popř. krmení,výbava pro naše svěřence a jiné.
Děkujeme!

Transparentní účet:
Číslo účtu: 2701392456/2010
IBAN: CZ1720100000002701392456
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX


(v případě potřeby zašleme potvrzení o přijetí )

Běžný účet:
Čú: 2001316671/2010 (Fio banka) 

Děkujeme!

© 2024: Dotkni se křídel z.s. | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress